Vtipy o blondýnkách - Proti všem 3


 • Potká blondýnka kamarádku, ta sotva chodí, má zapadlé oči a skoro nemůže mluvit.
  „Kampak jdeš?” vyzvídá blondýnka.
  „K doktorovi.”
  „Vážně? A kdo je nemocný?”
 • Do narvaného autobusu nastoupí blondýnka a říká jednomu sedícímu muži: „Pane, mohl byste mě pustit sednout? Jsem těhotná.”
  Muž se na ni zadívá a podiví se: „Ale vůbec to na vás není vidět!”
  „No, vždyť je to taky teprve půl hodiny!”
 • Zlobí se blondýnka na číšníka: „Když jsem si objednávala ta jablka v županu, myslela jsem, že v něm vyjdu ven!”
 • Blondýnka koupe své dítě a to se jí zeptá: „Mami, kdy už budeme mít novou vanu?”
  Maminka ho okřikne: „Buď potichu a nevystrkuj hlavu z pračky!”
 • Muž si čte v klidu noviny, když se najednou ozvou kroky a jeho blonďatá manželka jde ze schodů, otevře venkovní dveře, přejde zahradu, odemkne poštovní schránku, zakroutí hlavou a zase jde zpět. Za pár minut se vše opakuje. Kroky na schodech, zase se objeví žena, zase vyjde, přejde zahradu, zase otevře schránku, zakroutí hlavou, vrátí se zpět do domu.
  Když se to opakuje asi popáté, muž to nevydrží, zvedne oči od novin a poznamená: „Děje se něco, miláčku?”
  A žena odpoví: „Ale nic, jen mi ten můj blbý počítač pořád hlásí, že mám ve schránce nějakou poštu!”
 • Stojí policista a naproti němu mladá, shodou okolností blond, perspektivní policistka. V průběhu rozhovoru se ona najednou zamyslí a ptá se: „Proč máš na svém baretu odznak na opačné straně než já?”
 • Letí právník z Ameriky do Evropy a vedle něj sedí blondýnka. Právník navrhne, že by si mohli poměrně nudnou cestu zpříjemnit kvízem - otázka, odpověď. Nejdřív se bude ptát právník a blondýnka bude odpovídat a potom se vymění, přičemž za každou neznalost musí zaplatit soupeři padesát korun.
  Blondýnka s takovýmto způsobem zábavy nesouhlasí. Právník, který si ihned udělá jasnou představu o její inteligenci, změní svůj návrh. Ona zaplatí za špatnou odpověď padesát korun, ale on sám pět tisíc. To už je něco jiného a blondýnka nadšeně přijímá. Kvíz může začít. První se ptá právník: „Jak daleko je Měsíc od Země?”
  Blondýnka beze slova vytáhne z kabelky padesátku a dá mu ji. Nyní je na řadě ona se svou otázkou: „Jde to na kopec a má to čtyři nohy, jde to z kopce a má to jen tři nohy. Co je to?”
  Právník přemýšlí, přemýšlí. Přinesou jídlo, odnesou ho, letadlo už se chystá přistávat. Nakonec přizná, že odpověď neví a s těžkým srdcem vyplácí blondýnce pět tisíc.
  „A jaká je tedy odpověď?” zeptá se pak nervózně.
  Blondýnka beze slova vytáhne z kabelky padesát korun...
 • Blondýnka žádá lékaře o levný a spolehlivý prostředek proti otěhotnění. Lékař jí předepíše aspirin.
  „A to si mám vzít před nebo po?” ptá se blondýnka.
  „Místo!”
 • Do obchodu s botami přijde blondýnka a povídá: „Chtěla bych boty číslo šedesát.”
  „Je nám líto, ale takové velké rozměry nevedeme.”
  „Tak, prosím, tři páry bot číslo dvacet!”
 • Blondýnka dělá test, složený z otázek a odpovědí Ano - Ne. Dívá se na papír. Pět minut... Deset minut... Potom v náhlém záchvatu inspirace vyndá z peněženky minci a začne vyplňovat stylem číslo = Ano, znak = Ne. Za půl hodinky má všechno hotové a zatímco se zbytek třídy ještě potí nad papíry, ona párkrát ležérně zívne a suverénně si začne pilovat nehty.
  Když už zbývá posledních pět minut času, blondýnka najednou začne v zoufalství vyhazovat minci, mrmlat a strašně se potit. Dozírající k ní znepokojeně přijde a ptá se: „Co se stalo?”
  „Kontroluju si odpovědi, a skoro všechno mám špatně!”
 • Do baru vejde muž v doprovodu blondýnky a objednává si: „Jednou Malibu.”
  Blondýnka hned nato vyhrkne: „A pro mě velký Bu!”
 • Ptá se blondýnka v informacích na letišti: „Slyšela jsem, že letí červené lodičky, tak bych se chtěla zeptat, v kolik?”